Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri

Sipariş

0542 438 99 05

Adres

Siteler / ANKARA

Çiğ Köfte Reyonu İmalatı

kuruyemis reyon ve rafları Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri
kuruyemis reyon ve rafları Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri
UFUK SOĞUTMA KURUYEMİŞ DOLAPLARI ve AHŞAP RAF SİSTEMLERİ

Biz her zaman müşterilerimizi dinler ve onların ihtiyaçlarını önemsseriz. Bu sbepele de ürettiğimiz ürünlerde kalitemizi ve bir birinden eşsiz tasarımlarımızı katarız. İşte bu profesyonellik yaptığımız işlere yansır. Yıllara meydan okuyan dolaplar eskimeyen raflar.

Meze, Çiğ köfte reyonu ve raf sistemleri

Çiğ köfte reyonu; Çig köfte kültürü bize özgüdür. Bu sebeple de uzun süre muhafaza edecek ve koruyacak bir şekilde özel üretilir. Ürününüzü muhafaza edip toz ve dış etkenlerden korurken aynı zamanda taze kalmasını sağlayacak ekipmanlarıyla birlikte üretiriz.

Bu tarz özel meze ve ve çiğ köfte gibi bozulabilen gıdaları uzun süre korur. Çünkü özel üretimlerimiz uzun dayanmasını sağlarken size kazandırmaya devam eder.

Bu günlerde kuruyemişçilerin önlerinde de çiğ köfte reyonlarını görmeye başladık. Market, şarküteri , restorant gibi yerler dahil olmak üzere ürünlerimizi esnaf lokantalarında da görebilirsiniz.

Üretimlerimizi tüm Türkiye ‘ye dağıtmaktayız.

Kullanım alanları: Kuruyemişçiler ve Marketler, Alışveriş merkezleri, Esnaf lokantaları, Restaurant, Şarküteri

Raf ve Özel Üretim Dolap

Kaliteli malzemeyi kaliteli işçiliğimizle buluşturduk. Her ihtiyaca özel dolap ve raf sistemleri ile evinizin ve iş yerinizin görüntüsünü değiştiriyoruz. Modern ve şık tasarımlar sizin için. Bize ulaşın.

Ufuk mobilya ve raf sistemleri size özel tasarlar ve üretir anahtar teslimi projelerimize bir göz atın. Sadece dolap değil aynı zamanda evinizin iş yerinizin süsü.

baharat rafları Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri

Kuruyemiş Reyonları Raf Sistemleri Mutfak Banyo Dolapları

Sipariş ve Danışma - 0543 894 42 82

Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri; En uygun fiyata Dolap, raf, Soğutma dolapları, Mutfak, banyo, vestiyer, tv üniteleri ve diğer ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Teklif Alın