Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri

Sipariş

0542 438 99 05

Adres

Siteler / ANKARA

Unlu mamuller dolabı

Unlu Mamuller ve Pasta Dolapları

Pastane unlu mamuller - Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri
Pastane unlu mamuller - Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri
UFUK SOĞUTMA KURUYEMİŞ DOLAPLARI ve AHŞAP RAF SİSTEMLERİ

Biz her zaman müşterilerimizi dinler ve onların ihtiyaçlarını önemseriz. Unlu mamuller dolabı çeşitlerimiz de bunlardan. Bu sebeple de ürettiğimiz ürünlerde kalitemizi ve bir birinden eşsiz tasarımlarımızı katarız. İşte bu profesyonellik yaptığımız işlere yansır. Yıllara meydan okuyan dolaplar eskimeyen raflar.

Unlu Mamuller ve Pasta Dolapları

Unlu mamulleri muhafaza ve tazeliklerini korumak amacıyla dolap çeşitlerimizde bulunmaktadır. Bu dolap çeşitleri genellikle soğutma işlevi görmez. Ekmek, kuru pasta, yerine göre şekerleme ve çikolata sergilemek ve korumak için kullanılmaktadır.

Bu sayede üretilen gıda ve ürünlerin tazeliği ve sıcaklığı korunurken toz ve nemden etkilenmesi engellenir. Ayrıca sergilenen ürüne canlılık katarak satışa destek olmaktadır.

Yeni kurulan büyük ölçekli marketlerde büyük ekmek dolapları olarak daha önce gözümüze çarpan bu dolapların kullanım alanı sınırsızdır. Şık ve ışıklı dolap modellerimiz için bize ulaşın.

Unlu mamuller dolabı ve çeşitleri için bizi 7 /24 arayabilirsiniz.

Üretimlerimizi tüm Türkiye ‘ye dağıtmaktayız.

Kullanım alanları: Marketler, Pastane,Şarküteri, cafe, kahve dükkanları

Raf ve Özel Üretim Dolap

Kaliteli malzemeyi kaliteli işçiliğimizle buluşturduk. Her ihtiyaca özel dolap ve raf sistemleri ile evinizin ve iş yerinizin görüntüsünü değiştiriyoruz. Modern ve şık tasarımlar sizin için. Bize ulaşın.

Ufuk mobilya ve raf sistemleri size özel tasarlar ve üretir anahtar teslimi projelerimize bir göz atın. Sadece dolap değil aynı zamanda evinizin iş yerinizin süsü.

baharat rafları Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri

Unlu Mamuller Pasta Teşhir Dolabı Çeşitleri

Kuruyemiş Reyonları Raf Sistemleri Mutfak Banyo Dolapları

Sipariş ve Danışma - 0543 894 42 82

Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri; En uygun fiyata Dolap, raf, Soğutma dolapları, Mutfak, banyo, vestiyer, tv üniteleri ve diğer ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Teklif Alın