Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri

Sipariş

0542 438 99 05

Adres

Siteler / ANKARA

Sütlük Dolabı ve Gıda Soğutma Dolapları

Sütlük dolabı Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri
Sütlük dolabı - Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri
UFUK SOĞUTMA KURUYEMİŞ DOLAPLARI ve AHŞAP RAF SİSTEMLERİ

Biz her zaman müşterilerimizi dinler ve onların ihtiyaçlarını önemsseriz. Bu sbepele de ürettiğimiz ürünlerde kalitemizi ve bir birinden eşsiz tasarımlarımızı katarız. İşte bu profesyonellik yaptığımız işlere yansır. Yıllara meydan okuyan dolaplar eskimeyen raflar.

Sütlük, içecek Dolabı ve Gıda Soğutma Dolapları

Sütlük diye bilinen dolap çeşitleri yarı açık gıda dolapları imalatımızda var. Bu modelleri ister gıda muhafazası için gerekse süt ve benzeri ürünleri korumak için kullanın bu tür dolap çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sütlük denen bu dolaplar sadece süt deil meşrubat, yoğurt ve süt ürünlerinin tümünde tazeliği muhafaza etmek için kullanılabilir. Dilerseniz bu dolaplar pastanelerde pasta dolabı olarak ta kullanılabilir.

bu sayede yapılan ürünler dinlendirilirken aynı zamanda sergilenme şansı olmaktadır. Bu sebeple siparişiniz esnasında kullanım amacınızı belirtmeniz yararlı olacak ve tam istediğiniz şekilde bir soğutma dolabına kavuşacaksınız.

Üretimlerimizi tüm Türkiye ‘ye dağıtmaktayız.

Kullanım alanları: Marketler, Pastane,Şarküteri

Raf ve Özel Üretim Dolap

Kaliteli malzemeyi kaliteli işçiliğimizle buluşturduk. Her ihtiyaca özel dolap ve raf sistemleri ile evinizin ve iş yerinizin görüntüsünü değiştiriyoruz. Modern ve şık tasarımlar sizin için. Bize ulaşın.

Ufuk mobilya ve raf sistemleri size özel tasarlar ve üretir anahtar teslimi projelerimize bir göz atın. Sadece dolap değil aynı zamanda evinizin iş yerinizin süsü.

baharat rafları Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri

Kuruyemiş Reyonları Raf Sistemleri Mutfak Banyo Dolapları

Sipariş ve Danışma - 0543 894 42 82

Ufuk Soğutma Kuruyemiş Dolapları ve Ahşap Raf Sistemleri; En uygun fiyata Dolap, raf, Soğutma dolapları, Mutfak, banyo, vestiyer, tv üniteleri ve diğer ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Teklif Alın